top of page

Auto-serwis

Historia naszej firmy sięga roku 1983. Początkowo miejscem napraw był przydomowy garaż. Dopiero po kilku latach powstał pierwszy budynek w obecnej lokalizacji. Na warsztat składało się tylko jedno pomieszczenie oraz jedno stanowisko najazdowe na zewnątrz.

W ciągu wielu lat budynek był rozbudowywany, aż do obecnej formy. Dziś do dyspozycji mamy biuro, siedem stanowisk mechanicznych, myjnię, halę blacharską - lakierniczą z bezpyłową kabiną lakierniczą i Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Do dyspozycji klientów mamy auta zastępcze. Aby móc rozwijać się jeszcze lepiej przystąpiliśmy do sieci warsztatów Eurowarsztat.

 

Poniżej można zapoznać się z krótkim opisem usług jakie oferujemy: 

      Naprawy mechaniczne

Nasz warsztat wyposażony jest w 7 podnośników samochodowych oraz profesjonalny sprzęt, tak abyśmy możliwie jak najszybciej mogli uporać się ze wszelkiego rodzaju usterkami mechanicznymi. Na wykonane usługi dajemy gwarancję potwierdzoną książeczką serwisową.

      Serwisowanie auta

Regularny serwis auta jest niezbędny, aby użytkować je w sposób bezawaryjny. Należy pamiętać o terminowej wymianie oleju, rozrządu, czy też na czas wymienić zużyte okładziny cierne. Warto te czynności wykonać u nas, ponieważ posiadamy odpowiednią wiedzę oraz używamy specjalistycznych urządzeń, bez których prawidłowe wykonanie obsługi serwisowej jest bardzo trudne.

      Obsługa sezonowa
 

Oferujemy również usługi sezonowe, takie jak wymiana opon i sprawdzenie klimatyzacji. Staramy się, aby nasze usługi były kompleksowe, dlatego można u nas również nabyć nowe opony.
W przypadku nieszczelności układu klimatyzacji zlokalizujemy przeciek przy pomocy nowoczesnego urządzenia pomiarowego.

      Diagnostyka                        komputerowa
 

Posiadamy dedykowane oprogramowanie diagnostyczne do większości pojazdów poruszające się po drogach w Europie. Obecnie jest to niezbędne narzędzie do prawidłowego odczytania błędów z pamięci samochodu oraz postawienia prawidłowej diagnozy.

      Samochód zastępczy
 

W ofercie posiadamy również 4 samochody zastępcze. Informacje na temat dostępności pojazdów można otrzymać kontaktując się telefonicznie.

      Naprawy blacharsko -            lakiernicze i konserwacje
 

Posiadamy dużą halę blacharską. Proces lakierowania pojazdów przeprowadzamy w bezpyłowej kabinie lakierniczej. Wykonujemy naprawy zarówno gotówkowe jak i bezgotówkowe - rozliczane bezpośrednio z ubezpieczycielem.

         Cennik podstawowych usług (brutto):

Wymiana oleju i filtru
Podstawowa diagnostyka komputerowa
Odgrzybianie i ozonowanie
Komputerowe kasowanie inspekcji serwisowej
Ustawienie zbieżności
Ustawienie kątów pochylenia kół
Wymiana sprzęgła
Wymiana świec zapłonowych
Wymiana świec żarowych
Wymiana rozrządu
Lakierowanie (z materiałem)
bottom of page